Úvodní stránka > Aktuality

Aktuality

Setkání jubilantů v Praze

Publikováno: 19.4.2018 Autor: Vladimír Petr

Tradiční slavnostní setkání s jubilanty proběhlo dne 9. dubna 2018 v Praze v konferenčním sále Hotelu DAP, které pořádal Odbor pro válečné veterány. Tohoto setkání se zúčastnila poradkyně NGŠ AČR brigádní generálka Mgr. Lenka Šmerdová, která ve svém projevu pořála všem pevné zdraví.

Čestná stráž u hrobu por. i. m. Milana Štěrby

Pieta u hrobu Milana Štěrby

Publikováno: 17.4.2018 Autor: Tereza Mrkvičková

V pátek 13. dubna uspořádalo Sdružení válečných veteránů pietní akt u hrobu por. i. m. Milana Štěrby k uctění jeho památky. Více informací a fotogalerii naleznete zde:http://www.svvcr.cz/fotoalbum/pieta-u-hrobu-por.-milana-sterby/p1000713.html ...

Setkání jubilantů z řad vojenských důchodců v Ostravě

Publikováno: 12.4.2018 Autor: Vladimír Petr

Dne 19. března 2018 uspořádalo KVV Ostrava ve spolupráci s klubem vojenských důchodců v Ostravě setkání bývalých zaměstnanců MO - vojenských důchodců spojené s předáním dárků.

Vojenští důchodci v Hradci Králové stále aktivní

Publikováno: 12.4.2018 Autor: Vladimír Petr

Klub vojenských důchodců v Hradci Králové v čele s předsedou panem PhDr. Pavla Fillou uspořádal dne 14. března 2018 slavnostní setkání členů spojené s předáním dárků jubilantům. Za odbor pro válečné veterány se zúčastnil vedoucí oddělení péče o vojenské důchodce Ing.

Na vrtulníkovou základnu zavítali novodobí váleční veteráni, aby společně zakončili Běh pro válečné veterány

Publikováno: 10.4.2018 Autor: Tereza Mrkvičková

Uvolněná a přátelská atmosféra panovala v pátek 6. dubna 2018 na vrtulníkové základně u Náměště, kde se společně potkali příslušníci jednotky předsunutých leteckých návodčích a novodobí váleční veteráni, aby zde společně ukončili akci s názvem Běh pro válečné veterány.

Stránky

Nahoru